15 skvělých rad, jak sázet na zápasy a neprohrávat

sázení na sport

Úplně první zmínky o sázení na sport se objevují z dob asi let zpátky, kdy se ve starověkém Řecku mělo údajně sázet na populární atletické disciplíny – tento druh zábavy si pak měli oblíbit i starověcí Římané. Nízké kurzy, asi každý z nás v mládí takto začínal nebo to aspoň nějaký čas zkoušel, plachta plná tutovek za dvacku. Průvodce sázením, jak vsadit na Mistrovství Evropy 2021 (ME 2020) ve fotbale. Umělá inteligence (AI) se v posledních letech stává stále důležitějším nástrojem pro sportovní sázení.

CMUS.cz: Asociace pokerových hráčů bojuje za dovednostní karetní hry

sázení na sport

K právě probíhajícímu zápasu můžeš snadno zjistit, jak si oba týmy vedly ve stejné situaci v minulosti. Kolikrát po tomto čase vstřelili / dostali gól, jak zápas nakonec skončil, … Jednoduchá ukázka prohlížení aktuálních kurzů v 1. K čemu slouží populární casino bonus – free spin?

Jak najít hodnotnou sázku (value bet)?

Pokud provozovatel shledá tuto žádost oprávněnou budou klientovy údaje bez zbytečného odkladu vymazány, případně anonymizovány. Osobními údaji jsou ty údaje, díky kterým lze přímo nebo nepřímo identifikovat konkrétní osobu, případně další údaje o této identifikované osobě. Jméno, příjmení, datum narození, ale také informace např. V naší nabídce najdeš jak ty nejsledovanější ligy a soutěže, tak i méně známé události.

145 KČ

Dříve se sázky uzavírali jen mezi hloučkem lidí, kteří stáli kolem závodní dráhy. Později se objevila role bookmakera, který centrálně nabízel sázky na výsledky či jiné parametry zápasů, a později vyplácel výhry. Dnes již najedete velmi často sázkové kanceláře a nebo dokonce i možnost sázet online. Při využití možnosti registrace na sportovní sázení v těchto sázkových kanceláří, můžete získat okamžité bonusy zdarma. Kromě toho, že vám sportovní sázení může přinést hromadu napětí a potřebný adrenalin, se na něj dá dívat jako na zdroj obživy, alespoň pokud dokážete prokouknout jeho fungování.

Zvažte vsadit na méně očividné trhy

Prvek nepředvídatelnosti je zde ještě mnohonásobně vyšší, protože jde mnohem o víc, a stejně tak se navyšuje intenzita emocí hráčů i diváků a sázejících. Milují fanoušky, kteří věnují celé své srdce svým týmům a nedokážou kriticky zhodnotit reálné šance týmu na úspěch. Zaměřte se pouze na jeden tým nebo hráče, pokud máte dost finančních prostředků. Tato rada je něčím, na co sázející často zapomínají. Čím méně voleb ve své sázce zahrnete, tím větší máte šanci na výhru. Jenom protože má někdo vypsaný výborný kurz, ještě neznamená, že zrovna tuto danou hru zvítězí či odvede dobrý výkon, a přinese vám peníze.

 • Neměl jsem vnitřní disciplínu, když mi tiket nevyšel, a měl jsem na něm dost peněz, tak jsem chtěl ty prachy nazpátek, takže jsem vsadil ještě větší částku.
 • V první řadě si musíte vybrat sázkovou společnost, která bude vaše sázky přijímat.
 • Příběh bývalého hráče Dynama České Budějovice Petra (jeho jméno bylo změněno, ale redakce jeho identitu zná) ukazuje, že první sázky uzavírají mladí sportovci dříve, než jim to umožňuje zákon.
 • Tyto se mohou zvýšit, když sázení na sport roste explozivně současně s rozvojem mobilních a online technologií, které vytvářejí zdánlivě neomezené možnosti sázení.

Vyhněte se velkému množství zápasů na tiketu

Od mládí jsem se pohyboval ve sportovním prostředí. V devadesátkách se u nás sázkovky rozjížděly, brali jsme to všichni, co jsme se kolem sportu motali, jako atrakci, zajímavé zpestření. Já jsem tomu nijak nepropadl, ale rád jsem si vsadil na víkend. Bavil mě ten adrenalin, bavilo mě sledovat jednotlivé zápasy. A ani mi nevadilo, když jsem prohrál třeba tři stovky, i když to tehdy byly celkem slušné peníze. Jenže já neměl moc výdajů, do toho jsem měl poměrně dobrý příjem.

Kurzové sázky – historie sázení u nás a ve světě

Je ale nutné dodržovat několik zásad, které vám tuto zálibu pomohou udržet pod kontrolou. Poradili jsme se tedy s úspěšnými sázkaři a přinášíme vám jejich doporučení. Psychologie ve sportovním sázení hraje obrovskou roli.

Využívejte akce a různé speciální druhy sázek

 • Většina z nich jsou podvodníci, jenom malý zlomek prodává skutečně výherní (ziskové tipy).
 • Vydělávají zejména na marži, o kterou si nastaví každou zvolenou částku.
 • Podle čeho vybrat sázkovou kancelář si přečtěte zde.
 • Dávám si to za menší částky, asi jako v těch devadesátkách, kdy to bylo sázení pro radost.
 • Kalkulačka však zároveň rozhodně není garancí, že daných, nebo jakýchkoliv výher dosáhnete.

Snažíme se zajistit co nejširší spektrum možností pro kurzové sázení. Uzavřete tiket ve Fortuně s kurzem alespoň 100,00 a v případě, že neuhádnete jednu sázkovou příležitost na vašem tiketu, tak i přesto vyhrajete slušné peníze. Ani jedna sázková příležitost na tiketu však nemůže mít kurz vyšší nežli 3,5.

Vyplatí se kurzové sázky ?

Můžete jich tam umístit méně, využít vyšších kurzů a podat tiket za vyšší obnos peněz. Výhra sice nemusí být příliš vysoká, ale vzhledem k nižšímu mostbet počtu zápasů bude snadněji dosažitelná. Vyberete větší počet jistějších utkání, vložte méně peněz a doufejte v několikanásobné zhodnocení výhry.

Důležitý je zápas, ne kurz

Mnoho lidí se také účastní sázkových her, jako je například fantasy sportovní ligy. Sázení na sportovní události je také oblíbeným způsobem, jak se zabavit a získat nějaké peníze. Chance je třetí nejoblíbenější sázkovou na českém trhu.

Podobné detaily určí podobu vašeho sázení a pomohou vám vybrat týmy a jednotlivce, kteří mají dobrou tržní hodnotu. Často se totiž stává, že nenastoupí několik nejlepších hráčů a rázem bude všechno jinak. Buď musí zrovna hrát jinde nebo jim trenér nařídí odpočinek před důležitějším utkáním.

Provozovatel tuto žádost posoudí a klienta informuje o výsledku. Veškeré osobní údaje účastníků, údaje o jejich sázkách, vkladech i výběrech jsou uloženy v počítačové databázi Provozovatele. Každému účastníkovi jsou v Aplikaci zpřístupněny výhradně jeho osobní údaje nebo údaje o jeho účasti na hře. Účastník prohlašuje, že není osoba s omezenou svéprávností a nepatří mezi osoby považované za závislé na hazardních hrách. Účastnit se hazardních her provozovaných Provozovatelem lze prostřednictvím počítačové aplikace dostupné na webové stránce (dále jen „Aplikace“).

Zkušení a inteligentní sázkaři to vědí, a proto když někdy smolně prohrají, neztrácejí hlavu a pokračují v rozumném sázení. Jaká jsou pravidla, která musíte bezpodmínečně dodržovat? Dalo by se jich tu napsat mnoho, my si ovšem představíme, dle našeho názoru, ty 3 nejzákladnější a nejdůležitější pravidla, bez kterých můžete na dlouhodobě úspěšné sázení zapomenout. Nezáleží na výsledku zápasu, ale jen na vstřelených gólech. Sázíme se na to, zda budou nebo nebudou gólmani obou týmů překonáni. Čas všech rohových kopů v odehraných zápasech, porovnání kurzů, predikce pomocí Poissonova rozdělení, …

Samotnou definici kurzového sázení najdete na začátku článku. Společenské sázky jsou sázky, které se týkají společenských témat, tedy témat blízkých většině populace. Mezi společenské sázky patří například sázení na budoucí události určitého televizního seriálu nebo reality show, případně sázky na vývoj ceny másla nebo sázky na teplotu v určitou hodinu a den roku. Pokud máte podezření, že vy nebo někdo ve vašem okolí má problém se závislostí při sázení na sport, potom je důležité vyhledat pomoc a podporu odborníků z oblasti léčby závislostí. Pro lidi, kteří již například trpí duševními problémy, jako jsou úzkost, deprese, obsedantně-kompulzivní poruchy nebo poruchy osobnosti, může kompulzivní hraní zhoršit symptomy.

U nás nalezneš nejen výsledky aktuálních zápasů, ale i archiv minulých událostí. To ti umožní provést důkladnou analýzu a připravit se na budoucí sázky. Sleduj výsledky svých sázek a získávej podrobné statistiky o průběhu zápasů.

Ještě v nedávné době nebyly společenské sázky v České republice ze strany sázkových kanceláří moc podporované, v posledních letech však nabídka společenských sázek roste. Největšími poskytovateli společenských sázek jsou přitom sázkové kanceláře Tipsport (respektive její sesterská sázkovka Chance) a Fortuna. V České republice lze sázet pouze v sázkových kancelářích, které vlastní licenci pro provozování služeb na našem území, a to online nebo v kamenných pobočkách. V Česku aktuálně operuje pouze několik sázkovek, přičemž nejoblíbenější jsou sázkové kanceláře Tipsport, Fortuna a Chance.

 • Nikdy ho nelákaly automaty, nikdy nebyl v kasinu.
 • Pakliže nejste psychicky dostatečně odolní, je to podobný problém, jako byste nedokázali objevit tu správnou strategii sázení.
 • Naše kurzy jsou výsledkem pečlivé analýzy a dlouhodobého sledování dění ve světě sportu.
 • Následující řádky vám pomohou při seznamování s jednotlivými pojmy a postupy.
 • Údaje také mohou být uloženy jen po nezbytnou dobu, tedy po překročení této doby je třeba tyto údaje vhodným způsobem zničit (skartovat, disky přepsat, zpracovat mletím nebo drcením atp.).
 • Pokud si tedy například vyberete sázku na to, že Real Madrid porazí Barcelonu v kurzu 1.5 a vsadíte tento samostatný zápas za 1000 Kč, potenciální výhra činí 1500 Kč.

sázení na sport

Několikrát za sezónu tak vyhodnotí i zápasy české nejvyšší soutěže, ale žádné podezření se podle Syneckého zatím nepotvrdilo. Svět sázek je velkým lákadlem a pro svědomí může být těžkým soupeřem. Kromě systémů kurzového sázení potom přinášíme testy těchto systémů a strategií. V testech strategií sázení odhalíte, zdali se daný systém (či strategie – v podstatě jde o to samé) vyplatí zkoušet a když ano, tak za jakých podmínek. Díky testům systémů pro kurzové sázení si tak můžete ušetřit peníze, získáte v nich informace o tom, na co si dát pozor a jak co nejefektivněji vyhrát peníze.

K vytvoření úspěšné strategie nabízí sofistikovanou metodu ověření tipů na historických datech. Při ověřování se používají reálné kurzy, tedy je možné zpětně spočítat skutečný profit pro vytvářenou strategii. Program nenabízí “zaručené tipy” jako některé jiné služby na internetu, Trefík jde cestou poskytnutí výkonného aparátu k vytvoření svých vlastních jedinečných tipů.

Po pádu režimu a s nastupující érou svobodného podnikání bylo jasné, že dojde k velkým změnám i v oblasti hazardu a kurzových sázek. Vše záleží na tom, jak dobře se vám daří vybírat sázky a jak dobře se vám daří vyhodnocovat statistiky. Pokud se vám daří vybírat správné sázky a vyhodnocovat statistiky, můžete si vydělat slušné peníze. Pokud se vám ale nedaří, můžete rychle ztratit peníze.

Nyní vidíte, že sázení pro zisk vyžaduje mnohem více úsilí a odhodlání, než sázení pro zábavu. Ve skutečnosti, budete-li se sázení pro zisk věnovat delší časové období, může se vám stát, že ho nebudete považovat za zábavu, ale za práci. Pokud při sázení vynaložíte dostatečné úsilí, odměnou vám mohou být peníze navíc. Bohužel, u některých sázkařů ani nekonečné úsilí nemusí vést nutně k ziskům.

Představa, že v jednom člověku zvládnete „přelstít“ sázkovky, je přinejmenším hodně naivní. I proto se usmíváme, když někdo nabízí sázkové poradenství a prezentuje se jako jeden úspěšný sázkař bez solidního zázemí. Je jasné, že nic takového nemůže dlouhodobě fungovat… I proto je tolik sázkařů každý měsíc ve ztrátě.

sázení na sport

Zároveň se jedná o oficiálního sponzora druhé nejvyšší hokejové ligy v Česku. Chance kurzové sázení je v podstatě identické s Tipsport kurzovým sázením a to z toho důvodu, že tyto dvě sázkové kanceláře mají stejného majitele a stejné vedení a využívají naprosto stejného uživatelského rozhraní. I navzdory faktu, že Chance je identickým dvojčetem Tipsportu, se o této sázkovce dá napsat hodně, proto jsme i Chance kurzovému sázení věnovali samostatný článek.

Postupem času se sázení na sport etablovala v regulérní byznys, kdy do hry již vstoupila role bookmakera. Ten nabízel sázky na všechny možné výsledky a následně lidem vyplácel výhry podle předem daných kurzů. Mezi hlavní rizikové faktory patří nepředvídatelné výsledky, volatilita trhu a lidská chyba. Volba mezi sportovním sázením a obchodováním na burze by měla vycházet z pečlivého posouzení individuálních cílů, preferencí, zkušeností a ochoty riskovat. Pro začínající investory s omezenými finančními prostředky a časem může být sportovní sázení lepší volbou.

Můžete je použít jako opěrný bod pro vývoj své vlastní strategie sázení. Jakmile proklouznete do tajů sportovního sázení, uvědomíte si, že se tato činnost v lecčem podobá obchodování na burze. Této problematice jsme se věnovali v jednom ze starších článků. Tak především stejné riziko jako u všeobecného martingalu. Nikde není napsáno, že když tým remizoval v 7 z 8 zápasů, tak náhle nemůže hrát 25 zápasů bez remíz.

Tipy na kurzové sázení poskytují také placené sázkové servisy. Většina z nich jsou podvodníci, jenom malý zlomek prodává skutečně výherní (ziskové tipy). Jak vyzrát na podvodné sázkové servisy jsme vám poradili v tomto článku. Tyto se mohou zvýšit, když sázení na sport roste explozivně současně s rozvojem mobilních a online technologií, které vytvářejí zdánlivě neomezené možnosti sázení. Existuje několik důvodů, proč je sázení na sport přitažlivé, a různí lidé mají různé motivace sázet na sport.

Pro tenisové příznivce nabízí Trefík kompletní výsledky od grand slamů až po kvalifikace juniorských turnajů. Od roku 2019 zahrnuje výsledky zápasů míč po míči (kromě juniorských turnajů). Pro aktuální zápasy nabízí detailní statistiky pro podání i příjem. Přímo v aktuální kurzové nabídce jsou dostupné třeba průměry es a dvojchyb na gem pro oba hráče. Trefík umí pracovat se statistikou Dominance Ratio.

Díky sázení jsem se dozvěděl o sportu spoustu zajímavostí a faktů. Pokud se chcete naučit, jak se stát úspěšným sázkařem, rozhodně navštivte naši Akademii kurzového sázení. Možnost dlouhodobě vyhrávat a být v plusu při sázení na sport závisí na mnoha faktorech a není to jednoduchý úkol.

Využijte aktuálních bonusů a volných sázek u vybraných sázkových kanceláří. K našim tipům vybíráme sázkové kanceláře s nejvyšším kurzem. Tyto Privacy policy (Zásady zpracování osobních údajů) Provozovatele se mohou v průběhu času měnit, aktuální znění je vždy k nalezení na webové adrese , případně na jednotlivých provozovnách Provozovatele. Odvolání souhlasu však nemá vliv na zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu klientem. Zpracování osobních údajů musí být zákonné, to znamená, že není možné jakkoli nakládat s osobními údaji bez souhlasu subjektu těchto údajů (tam, kde je souhlas vyžadován). Sázka bez remízy má samozřejmě nižší kurz než klasická sázka na jedničku či dvojku, ale pokud si v rámci klasické sázky vsadíte na výhru domácích a bude remíza, tak prohráváte.

A tak pro tebe máme v aktuální sezoně NHL tři nové sázkařské speciály. Provozovatel je pořadatel různých společenských akcí, které jsou konány převážně v rámci propagace poskytování jeho služeb jednotlivým klientům. V rámci těchto akcí mohou být pořizovány fotografie a videa účastníků za účelem informování veřejnosti o těchto akcích a za účelem využití v rámci marketingových kampaní. Tyto fotografie a videa jsou pořizovány vždy pouze se souhlasem účastníka.

 • Nepodceňujte ani psychologii sázení, o níž si mnozí sázkaři myslí, že ani neexistuje.
 • Kdyby se o tom dovědělo mé okolí, odsoudí mě, lidi na mě budou koukat jinak, než se na mě koukají teď.
 • Možnost dlouhodobě vyhrávat a být v plusu při sázení na sport závisí na mnoha faktorech a není to jednoduchý úkol.
 • Národní rada pro problémové hazardní hry v USA provedla přezkum u více než 140 studií a zpráv o souvislostech mezi sázením na sport a závislostí na hazardních hrách.
 • Hned u zápasů také mohou být nejrůznější statistiky, které si uživatel zvolí.
 • Pokud by se dva lidé vsadili mezi sebou a dohadovali by se, kdo vyhraje v zápase, v němž mají oba tenisoví hráči papírově stejnou šanci na výhru, byly by kurzy na každého z nich 2,0.

Při sázení pak využíváte maximálně jednotky procent vašeho bankrollu na jeden zápas. A díky tomu nikdy nepřijdete o víc, než si můžete dovolit. Mnoho sportovních fanoušků si občas vsadí na svůj oblíbený tým. Pokud máte přehled a většinou správně odhadnete výsledek, proč toho nevyužít?

Kalkulačka však zároveň rozhodně není garancí, že daných, nebo jakýchkoliv výher dosáhnete. Počítá s ideální úspěšností tipů, která v kurzovém sázení vždy nemusí nastat. Důležitá je také role náhody a štěstí, které musí být – pro dobré výsledky – na Vaší straně. My jsme však přesvědčeni, že pokud k sázení nebudete přistupovat jako k zábavě, ale zodpovědně, budete možná překvapeni s jak skvělými výsledky se setkáte. Věříme, že kurzové sázení se může pro každého, kdo se rozhodne respektovat několik jednoduchých pravidel, stát vstupenkou k finanční svobodě a pravidelnému pasivnímu příjmu. A navíc „prací“, kterou můžete dělat odkudkoliv na světě – stačí vám notebook a připojení k internetu.

Vztahy mohou být nenapravitelně poškozeny, když sázkaři na sport lžou, nebo dokonce kradou peníze svým přátelům a rodině. Emoční a finanční stres způsobený životem s někým závislým na sázení na sport může vést k neustálým konfrontacím, a dokonce k rozvodu. Děti často trpí následky této toxické domácí atmosféry. Problémy s nutkáním k sázení mohou ovlivnit schopnost rodiče starat se o své děti nebo poskytovat jim finanční prostředky, pokud jsou rodinné finance používány na hazardní hry. Národní rada pro problémové hazardní hry v USA provedla přezkum u více než 140 studií a zpráv o souvislostech mezi sázením na sport a závislostí na hazardních hrách.

Když hazardní hraní ovládne život člověka, může se stát, že upadne do nezdravých stravovacích návyků a stane se sedavým, s nedostatkem pohybu. Jak se zhoršuje jejich finanční situace, důsledky se stávají vážnějšími a mohou zahrnovat nezaplacené účty, zastavení osobního majetku, čerpání půjček na výplatu a vytváření dluhů na kreditních kartách. Lidé se mohou dostat až do situace, kdy se rozhodnou pro osobní bankrot, aby zmírnili svou zoufalou finanční situaci. To snižuje čas mezi sázkou a odměnou, což může zvýšit rychlost a frekvenci hazardního hraní a zhoršit riziko problematického chování. Úroveň problémů s hazardními hrami mezi sázejícími na sport je minimálně dvojnásobná oproti problémům s hazardními hrami u jiných hráčů. Pokud se vám podaří takového objevit a jeho výsledky se prokážou být slušné a stabilní napříč časem, pak klidně můžete naslouchat jeho analýzám a strategiím.

V kurzovém sázení postupem času narazíte na širokou škálu nejrůznějších sázkových příležitostí. Ještě předtím byste ale měli vědět, jaké jsou typy sázek u sázkových kanceláří. Jen tak totiž můžete sestavovat tikety a uzavírat sázky podle vašich potřeb.

Přečtěte si následující rady, jak sázet na sport a vyhrávat a získejte navíc okamžitý bonus 500 Kč na sázení, který najdete níže. I když vysoký kurz působí velice lákavě, raději se zaměřte na samotná utkání. Někteří experti dokonce radí kurz nesledovat vůbec. Nebudete tak zbytečně ovlivněni a můžete se soustředit jen na svůj oblíbený sport. Ano, sázení na sport je legální ve většině zemí včetně České republiky. Sázení u nás se mohou účastnit všichni lidé starší 18 let, kteří jsou svéprávní a nepatří do RVO (Rejstříku vyloučených osob).